Emisija

Poljoprivredna TV emisija „U našem ataru“ je namenjena poljoprivrednicima kojima je brza i tačna informacija od izuzetnog značaja za njihovu proizvodnju.
„U našem ataru“ je produkcijska emisija, u trajanju od 40 – 50 minuta i pruža savet više, svežu vest  i trenutnu aktuelnu informaciju. U emisiji su zastupljene važne i bitne teme koje su aktuelne tog momenta u poljoprivrednoj proizvodnji i obuhvata sve oblasti. Emisija ima za cilj da informiše, edukuje i nagrađuje gledaoce.

Primarna ciljna grupa su poljoprivrednici iz cele Vojvodine i Srbije, a zbog svog edukativnog karaktera, modernog, dinamičnog i zanimljivog toka, gledana je i među drugim strukturama stanovništva. „U našem ataru“ nude novu formu u komunikaciji sa gledaocima. Ralizuje ih tim iskusnih ljudi sa iskustvom u radu u medijima, a naročito na televiziji.

      01.RTV YU ECO – Subotica (lokalna) / Nedelja 09:00h
      02.TV SREĆE – Sombor (kablovska) / Četvrtak 18:00h, Petak 13:00h
      03.TV KANAL 54 – Sombor (kablovska) / Sreda 18:00h, Nedelja 18:00h
      04.TV 025 – Apatin (kablovska) / Petak 17:00h, Subota 11:00h
      05.RTV TREND – Bačka Topola (kablovska) / Nedelja 09:00h, Sreda 16:00h
      06.TV KANAL 25 – Odžaci (lokalna) / Subota 17:00h, Nedelja 10:00h
      07.TV PETROVEC – Bački Petrovac (lokalna) / Subota 18:00h
      08.TV KANAL 9 – Novi Sad (lokalna) / Subota 18:00h, Nedelja 11:30h
      09.TV RUBIN – Kikinda (lokalna) / Nedelja 14:00h, Utorak 12:00h
      10.KTV – Srpska Crnja (kablovska) / Nedelja 14:00h
      11.TISA INFO KANAL – Bečej (kablovska) / Sreda 16:00h, Nedelja 16:00h
      12.RTV OK – Kovačica (lokalna) / Četvrtak 21:00h, Petak 13:00h
      13.RTV LAV – Vršac (lokalna) / Nedelja 15:00h
      14.TV VICTORIA – Vršac (lokalna) / Nedelja 09:00h, Ponedeljak 13:00h
      15.TV IRIG – Irig (kablovska) / Ponedeljak i Četvrtak 17h, Utorak i Petak 11h
      16.ITV VRDNIK – Vrdnik (kablovska) / Subota 20:00h, Ponedeljak 20:00h
      17.INFO – Nova Pazova (kablovska) / Utorak 13:00h i 21:00h, Četvrtak 13:00h i 21h
      18.RTV STARA PAZOVA – (kablovska) / Nedelja 12:00h, Ponedeljak 20:00h
      19.TV ART – Beograd (kablovska) / Subota 11:00h, Nedelja 11:00h
      20.RTV AS – Šabac (lokalna) / Nedelja 09:45h, Sreda 09:00h
      21.TV PODRINJE – Loznica (regionalan) / Nedelja 09:00h, Sreda 21:00h
      22.RTV MARŠ – Valjevo (lokalna) / Nedelja 09:15h, Sreda 17:30h
      23.RTV GEM – Lazarevac (lokalna) / Nedelja 10:00h, Ponedeljak 16:00h
      24.TV CITY – UB (kablovska) / Nedelja 11:00h, Popuna programske šeme
      25.TV SUNCE – Arađelovac (loklana) / Subota 20:00h, Utorak14:00h
      26.RTV FLASH – Aranđelovac (kablovska) / Petak 08:00h, Utorak 17:00h
      27.TV JERINA – Smederevo (loklana) / Nedelja 16:00h, Ponedeljak 10:00h
      28.TV JASENICA – Smederevska Palanka (lok) / Četvrtak 12:00h, Nedelja 11:00h
      29.TV SAT – Požarevac (regionalana) / Nedelja 12:00h, Ponedeljak 13:00h
      30.TV RUF – Petrovac na Mlavi (lokalna) / Nedelja 10:00h, Utorak 18:00h
      31.TV AS – Krepoljin (kablovska) / Utorak 20:20h, Sreda 10:00h, Nedelja 17:30h
      32.TV ZVIŽD – Kučevo (lokalna) / Sreda 14:00h, Subota 10:00h
      33.TV FOLK DISK – Salaš (lokalna) / Nedelja 08:45h, Ponedeljak 13:00h
      34.TV F KANAL – Zaječar (lokalna) / Nedelja 09:00h, Ponedeljak 11:00h
      35.TV BOR – Bor (regionalna) / Subota 08:00h, Ponedeljak 06:00h
      36.RTV KLADOVO – Kladovo (lokalna) / Petak 12:40h, Nedelja 13:30h
      37.RTV LAKI – Velika Plana (kablovska) / Nedelja 10:00h, Četvrtak 18:00h
      38.RTV PLANA – Velika Plana (kablovska) / Nedelja 10:00h, Sreda – popodne
      39.RTV ĆUPRIJA – Ćuprija (lokalna) / Nedelja 11:00h, Ponedeljak 18:15h
      40.TV JAGODINA – Jagodina (lokalna) / Subota između 11-13h, Nedelja između 11-13h
      41.TV RESAVA – Svilajnac (kablovska) / Subota 18:00h, Nedelja 15:00h
      42.TV SVITEL – Svilajnac (kablovska) / Sreda 18:00h, Četvrtak 12:00h
      43.TV RESAVA – Plažane (kablovska) / Petak 20:00h, Ponedeljak 13:00h
      44.TV K9 – Kragujevac (regionlana) / Nedelja 07:00h
      45.TV ALT – Aleksinac (lokalna) / Subota 19:00h, Nedelja 20:00h
      46.TV SOKO – Soko Banja (lokalna) / Nedelja 16:00h, Utorak 11:00h
      47.TV LASER – Svrljig (lokalna) / Četvrtak 21:15h, Ponedeljak 20:10h
      48.TV HOMOLJE – Žagubica (kablovska) / Sreda 18:00h, Subota 15:00h
      49.TV BANKER – Niš (lokalna) / Nedelja 08:00h, Ponedeljak 10:00h
      50.TV PIROT – Pirot (regionalna) / Subota 19:15h, Ponedeljak 10:10h
      51.TV LESKOVAC – Leskovac (lokalna) / Nedelja 10:00h, Utorak 10:00h
      52.RTV JEFIMIJA – Kruševac (lokalna) / Nedelja 11:30h, Subota 08:00h
      53.RTV LASTAVICA – Kruševac (lokalna) / Nedelja 12:00h, Ponedeljak 14:00h
      54.TV VRNJACKA BANJA – Vrnjacka Banja(lokalna) / Subota 08:00h, Nedelja 12:00h
      55.TV MELOS – Kraljevo (lokalna) / Subota 08:00h
      56.TV MEDIA – Kraljevo (kablovska) / Nedelja 11:00h, Subota 12:30h
      57.TV MIX – Kraljevo (kablovska) / Nedelja 12:00h, Petak 23:00h
      58.TV BLACE – Blace (lokalna) / Sreda 20:15h, Četvrtak 11:10h
      59.TV KURŠUMLIJA – Kuršumlija (lokalna) / Subota 18:10h, Nedelja 12:25h
      60.TV BRUS – Brus (lokalna) / Nedelja 15:45h,
      61.TV ALFA – Užice (lokalna) / Subota 08:00h, Ponedeljak 08:00h
      62.TV PRIMA – Bajina Bašta (lokalna) / Nedelja 11:00h, Utorak 12:30h
      63.TV TELEMARK – Čačak (kablovska) / Nedelja 12:00h, Ponedeljak 14:00h, Subota 10h
      64.TV GOLIJA – Ivanjica (lokalna) / Nedelja 08:00h, Ponedeljak,Sreda,Petak 16:30h
      65.TV KLIK – Arilje (lokalna) / Nedelja 16:00h, Utorak 18:00h
      66.RTV JEDINSTVO – Novi Pazar (lokalna) / Četvrtak 14:00h, Nedelja 14:00h
      67.TV RAŠKA – Raška (regionalna) / Nedelja 08:00h
      68.TV ARENA – Bijeljina / Subota 16:00h, Ponedeljak 12:00h
      69.TV VIKOM – Banja Luka / Nedelja 08:00h, Četvrtak 08:00h
      70.TV BEL – Banja Luka / Subota 14:30h, Petak 15:30h
      71.TV AVAX – LAZAREVAC (kablovska) / Subota 10:00h, Nedelja 11:00h
      72.TV DISKOS – Aleksandrovac (lokalna) / Nedelja 09:00h, Ponedeljak 18:00h
      73.TV MEGA – Inđija(kablovska) / Nedelja 08:00h
      74.TV KRUŠEVAC – Kruševac / Četvrtak 19:00h, Subota 07:00h
      75.TV Poljoprivrdna – Požega, Hrvatska / Utorak 22:00h